Çağının ötesinde üretim anlayışıyla, Çağın Ofis

Kalite, konfor ve ergonomiyi ön planda tutarak ürettiği mobilyalarla gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında pek çok kurumsal şirkete hizmet veren Çağın Ofis, Ar-Ge çalışmaları ve her türlü ihtiyaca cevap vermeye yönelik üretim anlayışıyla sektörünün önemli oyuncuları arasında.

1970 yılında ofis mobilyaları sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Çağın Ofis, zaman içerisinde gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında pek çok kurumsal firmaya hizmet sundu. Yurtdışında Avrupa, Orta Asya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerindeki müşterilerinin çalışma mekanlarında, tasarım ve teknolojiyi bir araya getirdiği ürünleriyle  yer aldı. Çağın Ofis kalite, konfor ve ergonomiyi ön planda tutan üretim anlayışıyla bugün; ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar ve sehpalarıyla kuruma özel projeler üretiyor.  Çağın Ofis bir rekabet unsuru olarak Ar-Ge faaliyetlerini bir firma kültürü haline getirmiş yapısıyla her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve mekana özel tasarımlar geliştiriyor. 

Ürünlerini Türkiye'de İstanbul genelinde MASKO, Maltepe ve Çağlayan'daki mağazalarında, yurtdışında ise Ukrayna ve Saraybosna mağazalarında 5 bin m2'ye ulaşan mekanlarda sergileyen Çağın Ofis, kurumsal ve özel mobilya ihtiyaçlarına yönelik satış, tasarım, projelendirme, üretim, uygulama ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe önemli bir konumda yer alıyor. Çağın Ofis ürünlerini ve proje desteğini VIF (Very Important Furniture) markasıyla yurtdışında Almanya, Libya, Mısır, Ukrayna, Gürcistan, Suudi Arabistan, Irak, Azerbaycan, Gana ve Bosna Hersek gibi ülkelere de ulaştırıyor. 
 
Özel tasarımlar, optimal fiyatlar
Çağın Ofis küresel düzlemdeki mobilya dünyasında sınırlarını genişletmek için yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yeni işbirlikleri yapmaya ve sektördeki güncelliğini korumaya özen gösteriyor. Özellikle Afrika ülkelerinde, ofis mobilyası sektörüne yönelik ürün ve proje desteğiyle hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımak için çalışıyor. Afrika'da ofis mobilyası sektöründe ağırlıklı olarak kullanılan Uzakdoğu menşeili ürünlerin kalite ve ürün sunumu konusundaki sıkıntılarını gören Çağın, gerek özel tasarımları gerekse optimal rekabetçi fiyatlarıyla alanında öncü olmayı hedefliyor. Yıllık satış cirosunun önemli bir yüzdesini yine kendi sektörüne yatıran Çağın Ofis, geniş ürün gamı içeren Türkiye'nin en kapsamlı web sitesiyle de yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veriyor. Ticaretin global yüzünü en etkin kullanan firmalardan olan Çağın Ofis, web tabanlı satış yapan popüler ticaret siteleri üzerinden de ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. 2014 yılında çağının getirdiği tasarımsal yenilikleri ve trendleri hayata geçirmek için endüstri ürünleri tasarımcısı Burak Pirinççioğlu ile KOSGEB desteğinde çalışmaya başlayan Çağın, yetenekli kreatif ekibi, eğitimli satış personeli ve üretim ekibiyle, tasarım ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdürüyor.
 
Finanstan üretime, pazarlamadan satışa, servisten stok yönetimi optimizasyonuna her alanda ERP sistemiyle çalışan Çağın Ofis, yeni bayilik sistemi altyapılarının kurulması adına çalışmalar yaparak üretim için zengin makine parklarıyla teknolojiyi en verimli şekilde kullanıyor. Zengin ürün koleksiyonuna sahip mağazaları ve online satış siteleriyle daha geniş bir müşteri kitlesine, tasarım ürünü ofis mobilyaları sunmayı amaç edinmiş olan Çağın Ofis, tasarımdan tüketici kullanımına kadar tüm süreçlerde "toplam kalite yönetimi" anlayışını benimsiyor. 


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Diyaloğun ardına çok şey saklanabil... Dangote, Tiger marka hisseleri devr... Afrika’da iş yapmanın yolu... Samsung’un Afrika’daki büyümesi yav... Emsa yeni Projeleriyle büyüyor ve y... Afrika'da Yatırım Fırsatları... EIB, Batı Afrika’daki güneş enerjis... Eski Medeniyetlerin Masal Dünyası: ...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.