Angelina Jolie, Richard Leakey’nin biyografisini yönetecek

Angelina Jolie, Kenyalı çevreci Richard Leakey ve onun fildişi avcılarına karşı mücadelesini konu alan filmi yönetecek.

Senaryosunu, Forrest Gump filminin yazarı Eric Roth’un kaleme aldığı film, fildişi avcılarıyla şiddetli bir mücadeleye giren ve bu süreçte bir insanın çevrede yarattığı etkiler ve dünyaya karşı sorumluluğuna dair bir uyanış yaşayan çevreci Richard Leakey’nin hikâyesini anlatıyor. 

 
Kenya hükümetinin Vahşi Yaşam Hizmetleri’nin eski başkanı olan Leakey, 1980’lerin sonunda fildişi avcılığının engellenmesi konusunda kilit bir rol oynadı. Leakey’nin metotları oldukça sertti; milli parklara silahlı helikopterler bile göndermişti.


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Yeni Nijerya’nın yüzü: Aliko Dangot... Beyazperdede Gana Nijerya İşbirliği... Gana'nın genç yeteneklerine anl... ''Evrensel Barışa Doğru'... Sun Yue: Etiyopya su ve güneş kayna... Fildişi Sahili: Yoksulluğa karşı 5... KOSGEB 4. İNOVATİF KOBİ ÖDÜLLERİ... Gana emlak yatırımı için cazip bir ...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.