Airtel Ghana ağ hizmetlerini genişletiyor

Airtel Ghana, veri servislerini yenilemeye odaklanarak ağ hizmetlerini genişletmek için 59 milyon dolarlık yatırım yapacak.

Planlanan yatırım şirketin, sık sık protestolara neden olan istikrarsız hizmetlerle boğuşan müşterilere iyi bir veri deneyimi sunma planlarının bir parçası. Gana’daki telekomünikasyon şirketleri sık sık kablo kesintisi sorunları yaşıyor. Bu sorunlar farklı nedenlere dayanıyor. Geçen yıl en az 2110 kesinti yaşandı ve bunların dörtte birinin nedeni olarak yol inşaatları, yasadışı madencilik, hırsızlık, vandalizm ve yangın gibi olaylar gösterildi. Şirketler hizmet dağıtımını ciddi olarak etkileyen bu kesintiler nedeniyle oluşan tehlikeye dikkat çekiyor. Gana Telekomünikasyon Odası, milyonlarca aboneye sağlayan hizmetin kesintiye uğramasına neden olan bu olayları azaltmak için ilgili bakanlıklarla işbirliği yapıyor.

 
Airtel Ghana’nın yatırım paketi şirketi, akıllı telefon kullanıcılarının giderek arttığı Batı Afrika ülkesindeki en iyi veri sağlayıcısı konumuna getirecek.


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
İmalat, büyümeyi sürdürülebilir hal... Ganalı araba üreticisi ticari üreti... Fatih Tevfik Çizmecioğlu / Seyaş... Amina Mohammed: Yoksulluğun olmadığ... Bir İnsan Mozaiği Güney Afrika... Yeryüzündeki Yalancı Cennet: Maurit... Afrika artık potansiyel değil gerçe... Mehmet Uğut / GENYA ...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.