Elshazali Khidir / Sinkad Mastır

Hedefimiz tüm dünyada en iyi ortağınız olmak

Sinkad Mastır Dış Ticaret Ltd, Türkiye ile Afrika, Ortadoğu, Uzak Doğu ve Avrupa arasında en güçlü ve köklü ticaret köprüsü olmak üzere 1996 yılında İstanbul’da kuruldu. 
Sinkad Mastır müşterilerine en iyi hizmetleri sunma konusunda her zaman çok duyarlıdır. Bu sayede Sinkad Mastır Türkiye’de en çok tercih edilen ortak ve ilk seçenek olmuştur. 
Şirketimiz daima en iyi ve en ekonomik teklifi sağlamak için müşterilerinin taleplerinde en güncel standartları belirlemek amacıyla müşterileri ile yoğun şekilde çalışır.
Zamanında ve güvenli kargo teslimatı şirketimizin müşterileri için çok önemli bir faktör olduğundan, Sinkad Mastır değeri müşterileri için zamanında, güvenli ve ucuz kargo teslimatını sağlamak için Global Ulaştırma Nakliye Ltd firması (www.transglobalsd.com) ile stratejik iş ilişkisi kurmuştur.
 
16 yılı aşkın bir süredir, Sinkad Mastır tüm dünyadan değerli müşterileri ile ticaret hacmini geliştirmekte ve Türkiye ve diğer ülkeler arasında işbirliğinin geliştirilmesine büyük önem vermektedir. 
 
Sinkad Mastır Nijerya, Angola, Uganda, Kenya, Sudan, Mısır, Libya, Fas, Cezayir, Gana, Senegal, K.SA, Ürdün, Bahreyn, BAE, Suriye, Irak, İspanya, Almanya, Çin ve Bangladeş gibi bir çok ülkede ticari faaliyetler yürütmektedir.
 
Sinkad Mastır, değerli müşterilerinin talep ettiği mümkün olan en iyi fiyatı ve kaliteyi korumak için Türkiye’den ve komşu ülkelerden değerli ortaklarla çalışmaktadır. Ayrıca, Sinkad Mastır değerli müşterilerine gerektiğinde farklı projeleri için tüm dünyadan en son teknolojiyi ve modern yönetim sisteminin aktarabilmeleri için en iyi koşulları sağlar.
 
Sinkad Mastır tüm dünyadan değerli müşterileri için en iyi işbirliği seçimlerini sağlayacak ve en iyi ortak olacaktır.
 
GIDA ÜRÜNLERİ: 
Mercimek 
Buğday
Un
Makarna
Bisküviler & Çikolatalar
Meşrubat & Meyve Suları
 
İNŞAAT: 
Hafriyat Ekipmanı
Çimento
Gezer vinç
Çelik Çubuklar
Çelik Saç ve Çelik Profil
Bitiriş malzemeleri
 
 
OTOMOTİV: 
VIP Otobüsler
Taşıtlar, Otobüsler, Kamyonlar
Yangın Söndürme Aracı
Otomotiv Yedek Parçaları ve Aksesuarları
Traktörler & Tarımsal Ekipman
Gezici Atölye & Aletler


Fotoğraf Galeri

Reklam
En Çok Okunan
Faslı ödeme sistemi dünyaya açılıyo... KOSGEB 4. İNOVATİF KOBİ ÖDÜLLERİ... İmalat, büyümeyi sürdürülebilir hal... Top 10 ... Afrika’da iş yapmanın yolu... Rüzgargüllerinin gölgesinde Bozcaad... Kenya, yenilenebilir enerji konusun... Serpil Öztürk / Arda Grup ...
Reklam
Reklam
Sosyal Medya


© Copyright 2013 African Business Life
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz.Tüm Hakları Ferm Ajans Ltd.Şti. ' ye aittir.